KONST / Litografier / Färglitografi 11545016
nr 1154 5016
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färglitografi, Signerad och numrerad 59/60, motivet: 28x37
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
måndag 8 januari 2018
kl 20:03:50
James Coignard
Läs mer om James Coignard